Advert
Advert
Advert

Anne ve Baba Adaylarına Gebe Okulunda Eğitim Veriliyor

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet veren Gebe Okulumuzda, gebelerin doğum sürecini sıkıntısız tamamlayabilmeleri ve toplumda farkındalık oluşturmak için uzman ekip tarafından verilen eğitimlere baba adayları da katılıyor.

Anne ve Baba Adaylarına Gebe Okulunda Eğitim Veriliyor
Anne ve Baba Adaylarına Gebe Okulunda Eğitim Veriliyor Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 943 kez okundu.

Hastane bünyesinde 5 yıldır faaliyet gösteren Gebe Okulunda, eğitim ebelerimiz tarafından sadece gebe kadınlar değil eşleri de eğitime tabi tutularak doğum öncesi, doğum ve doğum sonrasında yapılması gerekenler hakkında eğitim alarak eşlerini yalnız bırakmıyor.

Hafta sonu yapılan eğitimlere katılan baba adayları eşleri ile bebek yıkama, bez değiştirme, gaz çıkarma ve endorfin masajı eğitimlerini uygulamalı olarak öğreniyor.

Okulun gebe sınıfında eğitim alanların kendilerini anne ve babalığa hazır hissetmelerini sağlamanın yanı sıra eşler arasında güçlü ilişkiler ile anne adayına doğum sırasında ve sonrasında yapılması gerekenlerle ilgili eğitimler veriliyor.

Eğitimlere katılmak isteyen anne adaylarımız Doğum Poliklinikleri içerisinde yer alan Gebe Okuluna başvuru yapabilirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalemehmetakifersoydevlethastanesi #gebeokulu #farkındalık eğitim #gebe #anne #baba #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama