Advert
Advert
Advert

GELECEK PARTİSİ BİGA İLÇE BAŞKANI ATANDI

Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanlığı saha faaliyetlerini sürdürürken aynı zamanda teşkilatlanma çalışmalarına da devam ediyor.

GELECEK PARTİSİ BİGA İLÇE BAŞKANI ATANDI
GELECEK PARTİSİ BİGA İLÇE BAŞKANI ATANDI Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 2890 kez okundu.
Advert

12 Aralık 2019’da kurulan Gelecek Partisi geçen 1 yıllık sürede Tüm Türkiye’de teşkilatlanarak seçime girme yeterliliği kazanmıştı.

Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklama da Biga ilçe başkanlığına iş insanı Abdullah Bozkurt’un getirildiği kamuoyuna duyuruldu.

Yetki belgesi takdim töreninde konuşan İl Başkanı Vahap Özsüer göreve gelişinin 1.yılında partinin üye sayısında %300 ‘e varan artış olduğunu, partiyi Türkiye’deki teşkilatlar arasında 71.sıradan 31.sıraya getirdiklerini ifade ederek şu ifadelere yer verdi;

Bugün Çanakkale İl Başkanlığı görevine atanmamızın 1.yıl dönümü. Aynı zamanda Çanakkale’mizin en büyük ilçesi olan Biga’mızda görevlendirme yaptığımız bir güne denk geldi. Biga’mızı Biga’mız esnaflarından Abdullah Bozkurt’a emanet ediyoruz. Kendisi ilçemizde kurucu yönetim kurulu üyesi olarak görev aldıktan sonra yaşanan boşlukta partimizden kopmamış bir isim. Kendisini tebrik ediyor bu önemli görevde muvaffakiyetleri diliyorum.

Biga ilçe başkanı olarak atanan Abdullah Bozkurt ise kendisine verilen bu önemli görevi başarı ile yerine getirmek için elinden gelenin fazlasını yapacağını belirterek, bugün burada kuruluşundan beri emek verdiğim ve içerisinde olmaktan gurur duyduğum Gelecek Partisinin Biga ilçe başkanlığı görevini büyük bir gururla devir almaktan büyük onur duydum” ifadelerini kullandı.

Yetki belgesi takdim töreninde il başkanlık kurulu üyeleri de katılım sağladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #gelecekpartisi #gelecekpartisiçanakkaleilbaşaknı #vahapözsüer #bigailçebaşkanı #abdullahbozkurt #yetkibelgesi #biga #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇOMÜ İle İŞ-KUR Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
ÇOMÜ İle İŞ-KUR Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
17. Uluslararası Eğitimde Araştırmalar Kongresi Gerçekleşti
17. Uluslararası Eğitimde Araştırmalar Kongresi Gerçekleşti