Advert
Advert
Advert

Vali Aktaş Bayramiç'te

Vali İlhami AKTAŞ, İlçe ziyaretleri kapsamında Bayramiç İlçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Vali Aktaş Bayramiç'te
Vali Aktaş Bayramiç'te Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 526 kez okundu.
Advert

İlk olarak Bayramiç Kaymakamlığını ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, Bayramiç Kaymakamı Alper TAŞ ve kurum müdürleri tarafından karşılandı.

Bayramiç Kaymakamı Alper TAŞ ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, ilçenin genel durumu ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında Bayramiç Kaymakamı Alper TAŞ’tan brifing aldı.

Vali İlhami AKTAŞ, daha sonra kaymakamlık hizmet birimlerini inceleyerek kaymakamlık personeline çalışmalarında başarılar diledi.

Bayramiç Kaymakamlığı inceleme ziyaretinin ardından Bayramiç Orman İşletme Müdürlüğü’ne geçen Vali İlhami AKTAŞ, Orman İşletme Müdürü Zafer ÖZBEK ile bir süre görüşerek sohbet edip, kurumun yatırımları ile planlanan ve devam eden projeler hakkında bilgi aldı.

Vali İlhami AKTAŞ, hizmet birimlerini gezerek personele çalışmalarında başarılar diledi.

Bayramiç Orman İşletme Müdürlüğü ziyaretlerinin ardından Bayramiç Belediyesini ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ, Bayramiç Belediye Başkanı Mert UYGUN ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Ziyarette Vali İlhami AKTAŞ, Bayramiç Belediyesinin yürüttüğü projeler ve çalışmalarla ilgili Bayramiç Belediye Başkanı Mert UYGUN’dan bilgi aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bayramiç Belediye Başkanı Mert UYGUN, Vali İlhami AKTAŞ’a teşekkür etti.

Bayramiç Belediyesi ziyaretlerinin ardından Vali İlhami AKTAŞ, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde incelemelerde bulundu.

İlçe Tarım ve Orman Müdürü İbrahim ÇOBANOĞLU tarafından karşılanan Vali İlhami AKTAŞ, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kurum hizmet binasında incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ, hizmet birimlerini gezerek personele çalışmalarında başarılar diledi.

Vali İlhami AKTAŞ, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü incelemesinin ardından Bayramiç’teki Hadımoğlu Konağı restorasyon çalışmalarını inceledi.

Vali İlhami AKTAŞ, Hadımoğlu Konağı restorasyon çalışmaları  hakkında yetkililerden bilgi alarak, personele çalışmalarında başarılar diledi.