Advert
Advert
Advert

Turan’dan Çanakkale’ye Ambulans Müjdesi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Sağlık Bakanlığı’nın Çanakkale’ye 2 adet ambulans tahsis ettiğini açıkladı.

Turan’dan Çanakkale’ye Ambulans Müjdesi
Turan’dan Çanakkale’ye Ambulans Müjdesi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 662 kez okundu.

Turan yaptığı açıklamada, “2002 yılında Çanakkale'mizde hizmet veren ambulans sayısı sadece 3 idi. Çalışmalarımızla, ısrarlı taleplerimizle 58 kara ambulansı, 1 deniz ambulans ve ortak kullanımda 1 helikopter ambulans ile toplamda 60 ambulansı ve 32 acil sağlık hizmetleri istasyonunu Çanakkale’mize kazandırdık.

Sağlık Bakanlığı’mız bu yıl 2 adet kırmızı şeritli ambulansı daha ilimize tahsis etti. 2023 yılında yeni açılacak istasyonlarımızla yeni ambulanslarımızla hemşerilerimize sunulan acil sağlık hizmeti kalitesini daha da artırmayı hedefliyoruz. Hemşehrilerimizin sağlığı daima önceliğimiz. İl Sağlık Müdürlüğümüz, hekimlerimiz, sağlık çalışanlarımız özverili çalışmalar ortaya koyuyorlar. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’yla birlikte Çanakkale’miz ve hemşehrilerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyor; emeği geçenlere teşekkür ediyor; hemşehrilerimize esenlikler diliyoruz.” dedi.

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #akparti #grupbaşkanvekili #bülentturan #sağlıkbakanlığı #ambulans #sağlık #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama