Advert
Advert
Advert

TURAN’DAN GELİBOLU’YA LİMAN MÜJDESİ

TURAN’DAN GELİBOLU’YA LİMAN MÜJDESİ
TURAN’DAN GELİBOLU’YA LİMAN MÜJDESİ Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 663 kez okundu.
Advert

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Gelibolu İlçe Teşkilatı’nı Gazi Meclis’te ağırladı. Turan, “Gelibolulu hemşehrilerimizin uzun zamandır beklediği liman projesinin üst yapı ihalesini Salı günü yapıyoruz” dedi.

‘SALI GÜNÜ LİMAN’IN İHALESİNİ YAPIYORUZ’

Programdan sonra teşkilata seslenen Turan, “Gelibolu’muzun doğal gaz sıkıntısını çözdük. Geçtiğimiz günlerde ilk doğal gaz ateşi yandı. Hemşehrilerimizin tüm beklentilerinin karşılanması için elimizden geleni yapıyoruz. Biliyorsunuz, uzun zamandır bir liman meselesi var. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’yla birlikte bu konuda çok ısrarcı olduk, talep ettik; ama mahkeme süreci, iptal başvuruları nedeniyle süreç çok uzadı. Alt yapısını bitirmiştik; fakat asıl ana işi yapamamıştık. Şimdi bir müjde vermek istiyorum. İnşallah bu Salı günü Gelibolu Limanı’nın üst yapısı için ihalesini yapıyoruz. Gelibolu Feribot Terminali’nin ihalesinden sonra da çalışmaları çok kısa sürede bitirmek istiyoruz. Gelibolu’muzun tarihi dokusunu koruyarak trafik yoğunluğunu şehrin dışına alacağız.” şeklinde konuştu.

Programa AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı Serhad Sürücü, AK Parti Gelibolu İlçe Kadın Kolları Başkanı Aytaç Boyacı, AK Parti Gelibolu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Engin Süer ve AK Parti Gelibolu Teşkilatı mensupları katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #akparti #grupbaşkanvekili #bülentturan #gazimeclis #çanakkalemilletvekili #jülideiskenderoğlu #gelibolu #liman #proje #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇOMÜ Kuşlara Yuva Oluyor
ÇOMÜ Kuşlara Yuva Oluyor
Dardanos'ta Tarım Makineleri Araştırma, Uygulama ve Test Merkezi Kuruluyor
Dardanos'ta Tarım Makineleri Araştırma, Uygulama ve Test Merkezi Kuruluyor