Advert
Advert
Advert

Başkan Abdullah Deniz, Ak Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan’ı Ağırladı

Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 27.01.2023 Cuma günü Çanakkale Ticaret Borsasını ziyaret ederek yeni dönemde göreve seçilen Başkan Abdullah Deniz’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Başkan Abdullah Deniz, Ak Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan’ı Ağırladı
Başkan Abdullah Deniz, Ak Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan’ı Ağırladı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1007 kez okundu.

Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz ve oğlu Doğukan Deniz ev sahipliğinde bulundu.

Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, AK Parti Grup Başkan Vekili Turan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.  Başkan Deniz “Üyelerimizin sorunları ile her zaman yakinen ilgilenen, sürekli takipçisi olan Değerli Vekilimize ilimize ve üyelerimize sağlamış olduğu değerli katkılar nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Bugün de kendisi ile endemik bitkiler başta olmak üzere, tıbbi ve ticari değeri yüksek bitkilerin ilimizde ekilişlerinin arttırılması için Bakanlığımız ve Tarım ve Orman İl Müdürlüğümüz olarak görüşmeler gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

Başkan Deniz ayrıca “Markalaşma çalışmalarımız kapsamında Türk Patent ve Marka Kurumunca Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteninde askıya çıkan Çanakkale Domatesinin Coğrafi İşaret tescili sürecinde desteklerinden dolayı değerli Grup Başkan Vekilimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Çanakkale Milletvekili ve AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, ise Çanakkale Ticaret Borsası ile sürekli iletişim halinde olduğunu, Borsanın Çanakkale tarımına ve tarıma dayalı sanayisine yönelik çalışmalarını yakinen takip ettiğini ve her zaman yanlarında olacağını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #akparti #çtb #bülentturan #abdullahdeniz #ziyaret #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama