Advert
Advert
Advert

Vali Aktaş, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesinde Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Yağcıoğlu Orman Ürünleri Fabrikası, Pastayap Gıda ve Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti. ve Doyum Yemek Fabrikasını ziyaret etti.

Vali Aktaş, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesinde Bir Dizi Ziyarette Bulundu
Vali Aktaş, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesinde Bir Dizi Ziyarette Bulundu Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 922 kez okundu.

İlk olarak Yağcıoğlu Orman Ürünleri Fabrikasını ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, tesiste incelemelerde bulunarak firma sahibi Mehmet YAĞCI’dan üretim yapılan ürünler hakkında bilgi aldı.

Vali İlhami AKTAŞ, Yağcıoğlu Orman Ürünleri firma sahibi Mehmet YAĞCI’ya teşekkür ederek, bol kazançlar temennisinde bulundu.

Ardından Pastayap Gıda ve Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti. ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ,Pastayap Gıda ve Pazarlama tesislerinde incelemelerde bulunarak, Firma sahibi Suat BERBER ve Genel Müdür Mustafa SELEK’ten işletme hakkında bilgi aldı.

Vali İlhami AKTAŞ, Pastayap Gıda ve Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti. firma sahibi Suat BERBER ve Genel Müdür Mustafa SELEK’e teşekkür ederek, bol kazançlar temennisinde bulundu.

Son olarak Doyum Yemek Fabrikasını ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, tesiste incelemelerde bulunarak, firma sahipleri Mehmet KOLÇAK ve İsmail KOLÇAK’ dan tesiste yapılan üretim hakkında bilgi aldı.

Ziyaretin ardından firma sahipleri Mehmet KOLÇAK ve İsmail KOLÇAK’a teşekkür eden Vali İlhami AKTAŞ, çalışmalarında başarı ve bol kazanç dileklerinde bulundu.

Vali İlhami AKTAŞ’ ın Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi firma ziyaretlerinde, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin ERSOY ve OSB Müdürü İlçin AYAN eşlik etti.

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #çanakkaleorganizesanayibölgesi #ziyaret #fahrettinersoy #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500