Advert
Advert
Advert

EVİM YUVAN OLSUN

EVİM YUVAN OLSUN
EVİM YUVAN OLSUN Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 477 kez okundu.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, depremlerden etkilenen vatandaşlar için hayata geçirilen "Evim Yuvan Olsun" uygulaması hakkında açıklamalarda bulundu.

Devlet –millet el ele depremlerden etkilenen vatandaşlar için büyük gayret içinde olduklarını ifade eden Turan, “Asrın felaketini yaşadık. Acımızın tarifi yok. Milletçe bir an önce yaraları sarmaya çalışıyoruz. Bu süreçte en büyük gücümüz, birlik ve beraberliğimiz. Depremlerden etkilenen vatandaşlar için "Evim Yuvan Olsun" uygulaması hayata geçirildi. Anlamlı bir çalışma. Evlerini afetten etkilenen vatandaşlarımıza bedelsiz ya da uygun şartlarda kiralamak isteyenler katılabilecek. En az 3 aylık taahhüt yapılacak ve faturalar kaymakamlık tarafından ödenecek. Beraberliğe ve dayanışmaya ihtiyacımız olan bu günlerde, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’yla birlikte, imkanı olan tüm hemşehrilerimizi bu anlamlı uygulamaya katılmaya, destek olmaya davet ediyoruz. Kampanyaya destek olmak için AFAD ve kaymakamlıklarımızla irtibata geçilebilir.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #akparti #bülentturan #deprem #depremzede #ev #yuva #jülideiskenderoğlu #afad #kahramanmaraş #hatay #diyarbakır #adıyaman #gaziantep #malatya #şanlıurfa #adana #osmaniye #kilis #afet #yardım #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kışlak Mücadelesi Çalışmaları Yürütülüyor
Kışlak Mücadelesi Çalışmaları Yürütülüyor
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti