Advert
Advert
Advert

Berat Gecemiz Mübarek Olsun

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Berat Kandili dolayısıyla ortak bir mesaj yayımladı:

Berat Gecemiz Mübarek Olsun
Berat Gecemiz Mübarek Olsun Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 565 kez okundu.

"Kandiller, İslam Alemi için müstesna, hikmetin ve rahmetin bol olduğu, dayanışmanın ve kardeşlik duygusunun arttığı, gönüllerimizin huzura kavuştuğu mübarek zamanlardır. Bir kez daha mübarek Ramazan ayını da müjdeleyen Berat Kandili'ni idrak ediyoruz. Berat Kandili'nin aydınlattığı manevi ortam, kendimizi gözden geçirme ve yenileme imkanı sunmaktadır. Rızık ve şifa kapılarının sonsuz açıldığı bu özel gecede, ibadetlerimizle kendi muhasebemizi yaparken dualarımızda başta afet bölgesindeki kardeşlerimiz olmak üzere, zorda olan, hasta olan kardeşlerimizi de ihmal etmeyelim.

Bu duygularla, başta Çanakkaleli hemşehrilerimiz ve aziz milletimiz olmak üzere, tüm İslam Alemi’nin Berat Gecesi'ni tebrik ediyor; yaşanan afetler nedeniyle içerisinde bulunduğumuz zor sürecin bir an evvel son bulmasını, bu gecenin ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz."

#çanakkale #akparti #bülentturan #jülideiskenderoğlu beratkandili #mesaj #kandil #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kışlak Mücadelesi Çalışmaları Yürütülüyor
Kışlak Mücadelesi Çalışmaları Yürütülüyor
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti