Advert
Advert
Advert

YEŞİL YEREL YÖNETİM VE KÜLTÜR MERKEZİ BİNASININ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ

YEŞİL YEREL YÖNETİM VE KÜLTÜR MERKEZİ BİNASININ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ
YEŞİL YEREL YÖNETİM VE KÜLTÜR MERKEZİ BİNASININ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1910 kez okundu.

1 Nisan 2023 Salı günü gerçekleşen tören kapsamında; Türkiye Cumhuriyeti 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Milletvekilleri, Milletvekili Adayları, belediye başkanları, meclis üyeleri ve binlerce kentlinin katılımıyla, Çanakkale Belediyesinin yeni hizmet binası olan Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi Binasının açılışı gerçekleşti.

Çanakkale Belediyesi Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi Meydanında düzenlenen açılış töreni öncesinde Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve protokol üyeleri, 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki heyeti Çanakkale Havalimanında karşıladı.

Ardından, Meydanda düzenlenen törende 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu birer konuşma yaptı.