Advert
Advert
Advert

İskenderoğlu seçim startını Ezine’den verdi

İskenderoğlu seçim startını Ezine’den verdi
İskenderoğlu seçim startını Ezine’den verdi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 746 kez okundu.

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili adayı Jülide İskendeoğlu, aday tanıtım toplantısının ardından Ezine Belediyesinin düzenlediği iftar programına katıldı. Seçim startını Ezine’den verdiklerini söyleyen İskenderoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, milletimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

11 Nisan’da Ankara’da düzenlenen aday tanıtım toplantısının ardından Çanakkale’ye dönen AK Parti Çanakkale Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Jülide İskenderoğlu, ilk programını Ezine’de düzenledi.

Ezine Belediyesinin organizasyonuyla Kapalı Pazar Yerinde düzenlenen yaklaşık 8 bin kişilik iftar programına katılan İskenderoğlu, masaları tek tek gezerek vatandaşlarla selamlaştı. İftar yemeğinin sonrasında Ramazan etkinliğine de katılan Jülide İskenderoğlu, burada yaptığı konuşmada, “Hepimizin bildiği gibi, tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz de zor bir süreçten geçiyor.   Her bir zorluğu tek tek aştığımız gibi  bu zor zamanları da birlikte aşacağız..