Advert
Advert
Advert

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, memleketi Lapseki'de iftar yaptı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, memleketi Lapseki'de iftar yaptı
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, memleketi Lapseki'de iftar yaptı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1161 kez okundu.

"Çanakkale'mizde de tüm Türkiye'mizde de çarklar dönmeye devam ediyor. Hayat standartlarımız artmaya devam ediyor. Sorunumuz, sıkıntımız varsa ki tüm dünya krizlerinden etkilenen bir ülkeyiz. Onları aşmak da bizim görevimiz. İnşallah yeni dönem çok daha iyi olacak"

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Çanakkale'mizde de tüm Türkiye'mizde de çarklar dönmeye devam ediyor. Hayat standartlarımız artmaya devam ediyor. Sorunumuz, sıkıntımız varsa ki tüm dünya krizlerinden etkilenen bir ülkeyiz. Onları aşmak da bizim görevimiz. İnşallah yeni dönem çok daha iyi olacak." dedi.

Turan, memleketi Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde belediye başkanlığınca kapalı pazar yerinde düzenlenen iftar programına katıldı.

Burada konuşan Bülent Turan, partisinin 3 dönem kuralı nedeniyle bu seçimde aday olmadığını söyledi.

Siyasi hayatı boyunca 12,5 yıl vekillik, 8 yıl AK Parti'nin en uzun süreli grup başkanvekilliği görevinde bulunduğunu belirten Turan, "Allah'a hamdolsun, onurumuzla, gururumuzla hizmet yarışındaki bu görevimizi bırakma imkanımız oldu. Bu süre boyunca önemli işlere şahitlik ettik. Türkiye'miz her geçen gün gelişen bir ülke oldu. Bunlara bizzat şahit olduk. Çanakkale'mizde son dönemde her alanda iddiasını ortaya koyan bir il oldu. Tarımda, turizmde, sağlıkta ve altyapıda her alanda önemli mesafe aldığımız hepimizin malumu. 1915 Çanakkale Köprümüz çok özel, her ilçemizde doğal gaz çalışması, beldelerimize doğal gaz çalışması var. Sağlık yatırımlarımız çok kıymetli, kamu binaları, OSB'ler. Hamdolsun dönüp arkaya baktığımızda gurur duyduğumuz çok kıymetli işlerimiz oldu." diye konuştu.

Bu süreçte dünyanın çeşitli krizlere sahne olduğuna işaret eden Bülent Turan, şöyle devam etti:

"Dünya çeşitli krizleri yaşarken bizler ülkemizdeki, şehrimizdeki bu olumlu gelişmeleri takip ettik. Pandemi gibi, savaşlar gibi, deprem gibi tüm bu sorunlara rağmen yatırımlarımızı devam ettirdik. Ne dediysek yapma imkanı bulduk. İnşallah bundan sonra da tüm hayırlı hizmetlere hep beraber omuz vereceğiz. Sadece altyapı çalışmalarını yapmadık. Mecliste 3600 ek gösterge gibi, EYT düzenlemesi gibi, sağlık çalışanlarına destekler gibi, vergi affı gibi birçok yasal konuyu da hayata geçirme imkanı bulduk. Çanakkale'mizde de tüm Türkiye'mizde de çarklar dönmeye devam ediyor. Hayat standartlarımız artmaya devam ediyor. Sorunumuz, sıkıntımız varsa ki tüm dünya krizlerinden etkilenen bir ülkeyiz. Onları aşmak da bizim görevimiz. İnşallah yeni dönem çok daha iyi olacak."