Advert
Advert
Advert

ULUDAĞ ELEKTRİK 23 NİSAN COŞKUSUNU HATAY'A TAŞIDI

Uludağ Elektrik, bu yıl aynı güne denk gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik, Çocuk Bayramı ve Ramazan Bayramı öncesi depremzede çocuklar için oluşturduğu hediye kitleriyle afet bölgesinde yer aldı.

ULUDAĞ ELEKTRİK 23 NİSAN COŞKUSUNU HATAY'A TAŞIDI
ULUDAĞ ELEKTRİK 23 NİSAN COŞKUSUNU HATAY'A TAŞIDI Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 648 kez okundu.

Çadır kentte yaşayan çocuklara bayramlık kıyafet, oyuncak, kırtasiye ve hijyen ürünleri gibi temel ihtiyaç malzemelerini ulaştıran şirket, çocukların yüzlerinde gülümseme oluşturmak amacıyla kukla gösterisi ve çeşitli etkinlikler de düzenledi.

Miniklerin yüzü gülsün diye hediyeler verildi, kukla gösterisi yapıldı

Uludağ Elektrik bu sefer de deprem bölgelerinde yaşayan miniklere enerji verdi. Şirket, hem bayramlık ve kırtasiye ürünlerini hem de ihtiyaç listesinde yer alan hijyen ürünlerinden oluşan kitleri afetten en çok etkilenen illerden Hatay’a ulaştırdı. Afet bölgesine bayram sürprizi yapan şirket yetkilileri ve basın temsilcileri, Hatay Samandağ Atatürk Anadolu Lisesi ve Namık Kemal İlkokulu’ndaki okul kampüsünde öğrencilerle buluşarak, hediyelerini verdiler. Evleri yıkıldığı veya ağır hasar gördüğü için Hatay Samandağ’da yer alan çadır kentte kalan öğrencilere kukla gösterisi de düzenleyen şirket, yüzleri güldürdü. Bursalı kadın gazetecilerin de katılım sağladığı projede, deprem bölgesindeki yaraların sarılması için destek verilmiş oldu.