Advert
Advert
Advert

CHP'li Güneşhan ambulans helikopterin tekrar Çanakkale'ye geleceğini açıkladı

CHP Çanakkale Milletvekili Adayı İsmet Güneşhan, başta adalar olmak üzere Çanakkale için önemli bir sağlık hizmeti olan ve 2022 yılında faaliyeti durdurulan ambulans helikopterin tekrardan şehirde hizmet vereceğini açıkladı.

CHP'li Güneşhan ambulans helikopterin tekrar Çanakkale'ye geleceğini açıkladı
CHP'li Güneşhan ambulans helikopterin tekrar Çanakkale'ye geleceğini açıkladı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 457 kez okundu.

Daha önce Küçükkuyu'ya hastane müjdesi vererek önemli sağlık yatırımlarında bulunacaklarını açıklayan CHP Adayı Güneşhan, ikinci bir müjde daha verdi. Güneşhan, Ekim 2022'de faaliyetinin durdurulduğu belirtilen ambulans helikopterin tekrardan hizmete gireceğini söyledi.

 

“AMBULANS HELİKOPTERİ TEKRARDAN ŞEHRİMİZE GETİRECEĞİZ”

CHP'li Güneşhan, "Sağlık konusu bizim için en önemli konuların başında geliyor. Bu yüzden ilimiz genelinde yapacağımız sağlık yatırımlarımız ve planlarımız hazır. Bunlardan bazılarına örnek vermek gerekirse Küçükkuyu'ya bir hastane projemizin olduğunu geçtiğimiz günlerde açıklamıştık. İkinci bir müjdemizi halkımızla paylaşmak istiyorum. Başta adalarımız olmak üzere bölgemize büyük katkılar sunan ambulans helikopter maalesef uzun süredir şehrimizde yoktu. İktidara geldiğimizde ambulans helikopteri tekrardan şehrimize getireceğiz ve hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Çanakkale’de en iyi sağlık hizmetini yurttaşlarımız ile buluşturacağız. Çanakkale için çalışacağız, Çanakkale'ye hakkını aldıracağız, Çanakkale'ye baharı getireceğiz."

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #chpçanakkalemilletvekiliadayı #ismetgüneşhan #ambulanshelikopter #sağlık #hizmet #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama