Advert
Advert
Advert

Biga Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin Açılış Töreni Gerçekleştirildi

Vali İlhami AKTAŞ, halkımıza daha kaliteli ve modern sağlık hizmeti sunmak için inşa edilen Biga Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin açılış törenine katıldı.

Biga Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin Açılış Töreni Gerçekleştirildi
Biga Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin Açılış Töreni Gerçekleştirildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 389 kez okundu.
Advert

Biga Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin açılış törenine; Vali İlhami AKTAŞ, AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU, Biga Kaymakamı Erdinç DOLU, İl Genel Meclis Başkanı Nejat ÖNDER, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, Biga Belediye Başkanı Bülent ERDOĞAN, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet ELBİ, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan PASTIRMACI, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp YILMAZ, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Biga Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlandı.

Törende; AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN ve İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK tarafından birer konuşma yapıldı.

Yapılan konuşmaların ardından Biga Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin açılışı dualarla ve hayırlı olsun temennileriyle gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #bigaağızvedişsağlığımerkezi #açılış #akparti #bülentturan #jülideiskenderoğlu #nejatönder #eyyüpyılmaz #bülenterdoğan #tören #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ulusal Staj Programı Stajyerlerinin Stajı Sona Erdi
Ulusal Staj Programı Stajyerlerinin Stajı Sona Erdi
Yetenek Sınavı Gerçekleşti
Yetenek Sınavı Gerçekleşti