Advert
Advert
Advert

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’dan, Valiliğe Ziyaret

İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Bülent TURAN, Çanakkale Valiliği’ni ziyaret etti.

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’dan, Valiliğe Ziyaret
İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’dan, Valiliğe Ziyaret Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 777 kez okundu.

Vali İlhami AKTAŞ tarafından karşılanan İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Bülent TURAN, Valilik Ziyaretçi Şeref Defterini imzaladı.

AK PARTİ 27.Dönem Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU, İl Emniyet Müdürü Celal TAŞCİ, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Sadi AKMAN, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan ORAN, İl Genel Meclis Başkanı Nejat ÖNDER, AK PARTİ İl Başkanı Naim MAKAS’ın da bulunduğu ziyarette İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Bülent TURAN, valilik makamında Vali İlhami AKTAŞ ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Vali İlhami AKTAŞ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Valilik makam ziyaretinin ardından İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Bülent TURAN, Vali İlhami AKTAŞ ve beraberindeki heyet Açık Kapı Şube Müdürlüğünü ve İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünü ziyaret etti.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünü ve Açık Kapı Şube Müdürlüğünü hizmet birimlerini gezerek incelemelerde bulunan İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Bülent TURAN, personelin bayramını kutlayarak, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #içişleribakanyardımcısı #bülentturan #çanakkalevaliliği #ilhamiaktaş #jülideiskenderoğlu #celaltaşçı #nejatönder #naimmakas #ziyaret #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama