Advert
Advert
Advert

CHP’Lİ GÜNEŞHAN’DAN ANAFARTALAR ZAFERİ MESAJI

CHP’Lİ GÜNEŞHAN’DAN ANAFARTALAR ZAFERİ MESAJI
CHP’Lİ GÜNEŞHAN’DAN ANAFARTALAR ZAFERİ MESAJI Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 788 kez okundu.

CHP Çanakkale Milletvekili İsmet Güneşhan, Anafartalar Zaferi’nin 108. yıl dönümüne ilişkin bir mesaj yayınladı. Güneşhan, şunları söyledi:

“Anafartalar Zaferi, Çanakkale’mizin gurur verici anılarından biridir. 1915'te, Çanakkale Cephesi'nde gerçekleşen bu zaferde vatansever askerlerimiz, topraklarını korumak için canlarını ortaya koymuş ve imkânsızı başararak destansı bir direniş sergilemişlerdir. Kahraman askerlerimiz bu savaşta centilmenliğini korumuş, hastane çadırlarını, yaralı taşıyan botları, hastane gemilerini ya da sedyeleri hedef almamıştır. Savaşların sadece topla tüfekle kazanılmayacağını bir kez daha kanıtlanmış, zaferler için mühim olanın askeri bir deha Mustafa Kemal ve kahraman bir orduya sahip olmanın şart olduğu tüm dünyaya gösterilmiştir. Anafartalar Zaferi, sadece bir askeri zafer değildir. Bu büyük zafer, birlik ve beraberlik içinde olduğumuzda nasıl büyük başarılara imza atabileceğimizin de bir göstergesidir.

Başta Anafartalar Kahramanı Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Çanakkale'de can veren şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. Anafartalar Zaferi’nin 108. yılı kutlu olsun.”

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #chpçanakkalemilletvekili #ismetgüneşhan #10ağustos #anafartalarzaferi #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama