Advert
Advert
Advert

Roman Vatandaşlarımıza Yeni Konutlar Yapılıyor

Roman Vatandaşlarımıza Yeni Konutlar Yapılıyor
Roman Vatandaşlarımıza Yeni Konutlar Yapılıyor Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 439 kez okundu.

Vali İlhami AKTAŞ, İlimizde Roman vatandaşlarımızın konut ihtiyacını karşılamak üzere Çanakkale Valiliği, İl Özel İdaresi, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde yapılacak konut projesi kapsamında güne roman vatandaşlarımızı ziyaret ederek başladı.

Arslanca Mahallesi Tekzen bölgesinde ikamet eden roman vatandaşlarla bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek, yapılacak konutların Roman vatandaşlarımıza hayırlı olması temennisinde bulundu.

Roman vatandaşlar, Vali İlhami AKTAŞ’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Ardından, Arslanca Mahallesi Tekzen bölgesinde Roman konutlarının yapılacağı alanda incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ, yapılacak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın açıkladığı Roman vatandaşlarımıza yönelik özel sosyal konut projesi kapsamında çalışmaların başlandığını belirten Vali İlhami AKTAŞ, en kısa süre de konutların bitirilerek, roman vatandaşlarımıza teslim edileceğini ifade etti.

Roman Konutları inşaat alanı incelemesinde Vali İlhami AKTAŞ’a Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Bekir ÇELEN, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil SEZGİN, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Harun HAZIR, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mustafa PULLUK ve Çanakkale Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Şahin ŞENOKLAR eşlik etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #romanvatandaşlar #konut #ziyaret #proje #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama