Advert
Advert
Advert

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 228 kez okundu.
Advert

2023-2024 sezonunda İlimizde yapılacak olan her türlü sportif müsabakanın sağlıklı bir şekilde ve kurallara uygun olarak yapılması için alınacak güvenlik tedbirlerinin görüşüldüğü İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı, Vali İlhami AKTAŞ başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Özel İdare toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcıları Hakkı UZUN ve Abdül Kadir DURAN, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı İrfan MUTLUAY, İl Emniyet Müdürü Selim ARICI, İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi AKMAN, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer KALKAN, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Firuz ERDİL, spor kulüpleri yöneticileri ile ilgili diğer yetkililer katıldı.

 

İlimizde oynanacak her türlü müsabakanın birlik, beraberlik içinde geçmesi, sevgi ve dostluklara vesile olması temennisinde bulunan Vali İlhami AKTAŞ, müsabakalarda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına, tüm kurumların iş birliği içerisinde titizlikle çalışması talimatını vererek, “gerçekleştirilen sportif müsabakalarda bütün takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

 

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı, yapılan sunum ve değerlendirmelerin ardından gündem maddelerinin görüşülmesiyle sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #ilsporgüvenlikkurulu #toplantı #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇOMÜ Kuşlara Yuva Oluyor
ÇOMÜ Kuşlara Yuva Oluyor
Dardanos'ta Tarım Makineleri Araştırma, Uygulama ve Test Merkezi Kuruluyor
Dardanos'ta Tarım Makineleri Araştırma, Uygulama ve Test Merkezi Kuruluyor