Advert
Advert
Advert

Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu 2023 yılı 2’nci toplantısı, Vali İlhami AKTAŞ başkanlığında yapıldı.

Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi
Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 513 kez okundu.

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Hakkı UZUN, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı İrfan MUTLUAY, Orman Bölge Müdürü Enver DEMİRCİ, İl Emniyet Müdürü Selim ARICI, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Sadi AKMAN, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan ORAN, İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim TARI, Çanakkale 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ulviye GACAL, Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürü Ozan HACIALİOĞLU ve kurum temsilcileri katıldı.

112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu Toplantısında; acil çağrı hizmetlerinin etkin, verimli ve hızlı bir şekilde sunulması, ilgili birimler arasındaki iş birliği ve koordinasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğünce hazırlanan faaliyet raporu ve planlanan faaliyet konuları görüşüldü.

Toplantıda; 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ulviye GACAL tarafından 112 Acil Çağrı Merkezi faaliyetleri ile ilgili katılımcılara bilgi verildi.

112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu toplantısı görüş ve önerilerin ardından sona erdi.

Toplantı sonrasında, 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ, personelle bir süre sohbet edip çalışmalar hakkında bilgi alarak, görevlerinde başarılar diledi.

112 Acil Çağrı Merkezi incelemesinin ardından Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale’ye yeni atanan 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ulviye GACAL’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ulviye GACAL ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, kurum çalışmaları hakkında bilgiler alarak 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ulviye GACAL’a hayırlı olsun temennisinde bulundu ve çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ulviye GACAL, ziyaretlerinden dolayı Vali İlhami AKTAŞ’a teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevaliliği #acil #çağrımerkezi #ilhamiaktaş #ziyaret #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Evde Hizmet ve Bakım Projesi Devam Ediyor
Evde Hizmet ve Bakım Projesi Devam Ediyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor