Advert
Advert
Advert

Amatör Spor Haftası Yürüyüş ve Açılışı Gerçekleştirildi

Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu iş birliğinde” Amatör Spor Haftası Yürüyüş ve Açılış” töreni gerçekleştirildi.

Amatör Spor Haftası Yürüyüş ve Açılışı Gerçekleştirildi
Amatör Spor Haftası Yürüyüş ve Açılışı Gerçekleştirildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 389 kez okundu.

Amatör Spor Haftası Yürüyüş programına; Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Belediye Başkanı Vekili Mesut DİNÇ, İl Emniyet Müdürü Selim ARICI, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Sadi AKMAN, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan ORAN, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer KALKAN, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat YILMAZ, İl Müftüsü Mustafa BİLGİÇ, kurum müdürleri, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Firuz ERDİL, Şehit Aileleri dernekleri, Gazi Dernekleri, şehit aileleri, gaziler, siyasi parti temsilcileri, amatör spor kulüplerin temsilcileri, antrenörler, sporcular ve vatandaşlar katıldı.

 

Golf çay bahçesi önünden başlayarak Troya atı önünde son bulan Amatör Spor Haftası Yürüyüşüne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kano ekipleri denizden eşlik etti.

 

Sporcularla bir araya gelerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, “Amatör spor branşlarının geleceğin sporcularının yetişmesine büyük katkısı olduğunu belirterek, bu hafta dolayısıyla tüm amatör sporla uğraşan sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını temenni ediyorum." şeklinde konuştu.

 

Yürüyüşün ardından Çağlar Kaynak Basketbol Sahasında devam eden Amatör Spor Haftası açılış programı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü karate, jimnastik ve halk oyunları ekiplerinin gösterileriyle tamamlandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #sporcu #amatörsporhaftası #yürüyüş #troyaatı #açılış #tören #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kışlak Mücadelesi Çalışmaları Yürütülüyor
Kışlak Mücadelesi Çalışmaları Yürütülüyor
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti