Advert
Advert
Advert

CUMHURİYET’İMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

CUMHURİYET’İMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN
CUMHURİYET’İMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 435 kez okundu.

29 Ekim 1923 tarihinde, Türk Milletimizin büyük bir irade ve azimle yazdığı Kurtuluş Savaşı destanımızın sonucunda kurulan Ülkemizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin simgesi olan Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş yıl dönümünü büyük bir coşku ile kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

 

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "Benim nâçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." sözü, Türk Milletimizin bağımsızlık mücadelesinin en güzel neticesi olan Cumhuriyetimizin sonsuza kadar var olacağına olan inancımızın teminatıdır. 

 

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, milletimizin refahı için 2023 hedefleri doğrultusunda birçok alanda icraatlar ve eşsiz yatırımlar yapılmıştır. 100. yılımızda 2023 hedeflerimizi durmadan yorulmadan çalışarak nasıl gerçekleştirdiysek Atalarımızın izinden onların kararlılığını ve inancını kendine şiar edinmiş AK kadrolarımızla birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuyla inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz.

 

100 yıl önce başlayan bu büyük yolculukta, bağımsızlığımızın teminatı Cumhuriyetimizin temel değerleri olan adalet, eşitlik, laiklik ve demokratik değerleri ileri taşımak için kararlılıkla çalışmaya devam ediyor, bu büyük mirasa olan bağlılığımızı nesilden nesile taşımaya devam ediyoruz. Geçmişimizi onurlandırıyor ve geleceğe olan inancımızı yineliyoruz.

 

Bu destansı mücadelemizi istiklal ve istikbalimiz için, aynı kararlılık ve duruşla, en zor şartlarda dahi korumak ve ilelebet yaşatmak bizlerin en mühim vazifesidir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyet’imizin 100. Yılında, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin tüm kahramanlarını, aziz şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Çanakkaleli hemşehrilerimizin ve milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı yürekten kutluyorum. Milletimiz var, devletimiz payidar olsun.

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #akparti #ilbaşkanı #naimmakas #çanakkalemilletvekili #ayhangider #cumhuriyetbayramı #kutlama #mesaj #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama