Advert
Advert
Advert

100 Yıldır Aynı Aşk ve Heyecanla Fotoğraf Sergisi Açıldı

Cumhuriyet'imizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan 100 Yıldır Aynı Aşk ve Heyecanla Fotoğraf Sergisi açıldı.

100 Yıldır Aynı Aşk ve Heyecanla Fotoğraf Sergisi Açıldı
100 Yıldır Aynı Aşk ve Heyecanla Fotoğraf Sergisi Açıldı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 335 kez okundu.

Truva Oteli ile Çanakkale Devlet Güzel Sanatlar Galerisi arasında bulunan Çocuk Sokağında açılan sergiye; Vali İlhami AKTAŞ, Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat ŞAHİN, Orman Bölge Müdürü Enver DEMİRCİ, İl Emniyet Müdürü Selim ARICI, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Sadi AKMAN, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan ORAN, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer KALKAN, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, il müdürleri, şehit aileleri dernekleri, gazi dernekleri, şehit aileleri, gaziler, siyasi parti temsilcileri, sağlık çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

 

Genç Cumhuriyetin köy köy gezip tedavi yapan doktorları, fedakarca çalışan hemşireleri ve canla başla görev yapan sağlık çalışanlarının imkansızlıklar içerisindeki mücadelelerine dair fotoğraflarıyla tam 100 yıl sonra bugün, artık imkansızlıklarla değil çağın en ileri teknolojileri ile ön plan çıkan fotoğraflardan oluşan “100 Yıldır Aynı Aşk ve Heyecanla” fotoğraf sergisini gezen Vali İlhami AKTAŞ ve protokol üyelerine, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK tarafından fotoğraflar hakkında bilgi verildi.

 

Ardından İl Sağlık müdürlüğü tarafından açılan stantları gezerek bilgi alan Vali İlhami AKTAŞ, Sağlık çalışanlarının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

 

100 Yıldır Aynı Aşk ve Heyecanla Fotoğraf Sergisi programı fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #cumhuriyetbayramı #fotoğrafsergisi #etkinlik #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama