Advert
Advert
Advert

Öğrenci Ve Yurt Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale il genelindeki üniversite öğrenci yurtlarının müdürleri ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Öğrenci Ve Yurt Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
Öğrenci Ve Yurt Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 281 kez okundu.

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Abdül Kadir DURAN, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer KALKAN, Spor Hizmetleri Şube Müdürü Sedat BEKTAŞ, Yurt Hizmetleri Şube Müdürü V. Semra ÖĞCEM, Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu Müdürü V. Saadet KURT, Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdu Müdürü V. Hatice USLU, Onsekiz Mart Öğrenci Yurdu Müdürü Serap TOMBUL, Safiye Hüseyin Öğrenci Yurdu Müdürü Yardımcısı Yıldız KARAKAFAOĞLU, Adile Sultan Öğrenci Yurdu Müdürü Mustafa ÇAKIR, Kerime Sultan Öğrenci Yurdu Müdürü Muharrem USLU, Nusrat Öğrenci Yurdu Müdürü Ahmet KELEŞ, Çan Öğrenci Yurdu Müdürü V. Erhan GERÇEK, Biga Öğrenci Yurdu Müdürü V. Aysun İDİ ve Ahmet Bican Öğrenci Yurdu Müdürü Zekeriya MERCAN katıldı.

Yurt hizmetleri, güvenlik ve ulaşım konularının değerlendirildiği toplantıda Vali İlhami AKTAŞ, yurt müdürlerinden yurtlarla ile ilgili detaylı bilgiler aldı.

Bizlere emanet edilen öğrencilerin barınma, ulaşım ve güvenlik gibi konularda herhangi bir sorun yaşamamaları için özveriyle çalışmanın önemine değinen Vali İlhami AKTAŞ, yurtlarda öğrenci memnuniyetinin ön planda tutulmasını, gençlerin makul taleplerinin yerine getirilmesini, ders çalışma ortamlarının en iyi şekilde planlanmasını yurt müdürlerinden isteyerek, çalışmalarında başarılar diledi.

Görüş ve önerilerin ardından toplantı sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #öğrenci #yurt #toplantı #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama