Advert
Advert
Advert

Düzensiz Göç İle Mücadele Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Düzensiz göçle daha etkin mücadele edilmesi amacıyla 10. Bölge Düzensiz Göç ile Mücadele Koordinasyon Toplantısı Kocaeli ilinde gerçekleştirildi.

Düzensiz Göç İle Mücadele Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi
Düzensiz Göç İle Mücadele Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 352 kez okundu.

Kocaeli Valiliği Karamürsel Alp toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya; Kocaeli Valisi Seddar YAVUZ, Çanakkale Valisi İlhami AKTAŞ, Bursa Valisi Mahmut DEMİRTAŞ, Balıkesir Valisi İsmail USTAOĞLU, Sakarya Valisi Yaşar KARADENİZ, Kütahya Valisi Musa IŞIN, Bilecik Valisi Şefik AYGÖL, Yalova Vali Yardımcısı İdil ÖZDEMİR DOĞAN, katılımcı illerin il emniyet müdürleri, il jandarma komutanları, sahil güvenlik grup komutanları, göç idaresi müdürleri ile ilgili kurum müdürleri katıldı.

10. bölgede yer alan Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Sakarya, Yalova, Kocaeli, Kütahya ve Bilecik illerinde yaşanan düzensiz göç ve göçmen olaylarının güncel durumu ve alınan önlemler, yasa dışı şekilde gerçekleşen düzensiz göç akışının önlenmesine yönelik iller bazında alınması gereken tedbirler, etkili yol kontrollerinin yapılması, iller arasındaki koordinasyonun sağlanması konularında değerlendirmelerde bulunuldu.

10. Bölge Düzensiz Göç ile Mücadele Koordinasyon Toplantısı, illerdeki göç durumlarına ilişkin sunumlar, katılımcıların görüş ve önerilerini dile getirmeleri ve fikir alışverişinde bulunulmasıyla son buldu.

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #kocaelivaliliği #göç #mücadele #koordinasyon #toplantı #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama