Advert
Advert
Advert

Belediyecilik Vizyon İşidir, Proje İşidir, Gönül İşidir

AK Parti Çanakkale Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Esra Yüksel, Çanakkale Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Belediyecilik Vizyon İşidir, Proje İşidir, Gönül İşidir
Belediyecilik Vizyon İşidir, Proje İşidir, Gönül İşidir Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 422 kez okundu.

Yüksel, başvurusunu AK Parti İl Başkanı Naim Makas’a sundu. Yüksel, yapmış olduğu açıklamada ; “Değerli Çanakkaleliler; Bağımsızlık meşalesinin Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından ilk ateşlendiği yer olan anıt şehrimiz Çanakkale’ye hizmet etmeye halkımızın da taktiri ile talibim.

Bu düşünceyle Çanakkale Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurumu, teşkilatında uzun yıllar hizmet ettiğim partimin yetkili üst kurullarına sunduğumu bilmenizi istiyorum.

Kıymetli hemşehrilerim, 5 yıllık belediye meclis üyeliğimiz ve sözcülüğümüz süresince gösterdiğimiz üzere şehrimizin tüm sorunlarına hakimiz, eksikleri biliyoruz, kusurlu hizmetleri görüyoruz. Çözümlerimiz hazır.

Çözüm bulamama çaresizliğine mazeret üretmek için merkezi yönetim ile kavgayı seçenlerin yerine merkezi yönetimin tüm imkanlarını şehrimize sunmak için varız.

Bunu yaparken önceliğimiz Çanakkale’mizin huzur barış ve hoşgörü ortamıdır. Bunları koruyarak yapacağımız alt ve üst yapı projeleri insanımız odaklı ve insanımız için olacağından değerlidir.

Bir kadınım ve bir anneyim. Bir kadının, bir annenin hizmet aşkıyla yönettiği bir Çanakkale hayal ediyorum çünkü yerel yönetimin tüm hizmetlerinin kadın kapsayıcılığına, disiplinine, titizliğine, merhametine ve adaletine ihtiyaç duyduğunu düşünüyorum.

Belediyecilik vizyon işidir, proje işidir, gönül işidir. Birikim ve dinamizmi bir araya getirebilme işidir. Tecrübe ile heyecanı buluşturabilme sanatıdır ve AK Parti kadrolarının işidir.

Tüm birikimimizle, vizyonumuzla, heyecanımızla, liyakat ile şehrimizin tüm sorunlarını çözmek, şimdiye kadar mazeretler ile ötelenmiş, yok sayılmış hizmetleri sunmak için varız.

Bu vesile ile tüm Çanakkalelilere teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunmak istiyorum.

Hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #akparti #belediyebaşkanadayadayı #esrayüksel #naimmakas #başvuru #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
ÇOMÜ’de Akıllı Burun Prototipi Geliştirildi
ÇOMÜ’de Akıllı Burun Prototipi Geliştirildi