Advert
Advert
Advert

CHP’Lİ GÜNEŞHAN: 'BAŞÖĞRETMENİN İZİNDE KUTLUYORUZ'

CHP Çanakkale Milletvekili İsmet Güneşhan 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Güneşhan, mesajında şunları söyledi:

CHP’Lİ GÜNEŞHAN: 'BAŞÖĞRETMENİN İZİNDE KUTLUYORUZ'
CHP’Lİ GÜNEŞHAN: 'BAŞÖĞRETMENİN İZİNDE KUTLUYORUZ' Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 347 kez okundu.

“Gözlerinin içine baktığımız evlatlarımızı, gözlerimizi kırpmadan emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin günüdür 24 Kasım. Bir nesli eğiten, öğrenimini gerçekleştiren, ülkesine yararlı bireyler yetiştiren ve evlatlarımızı geleceğe hazırlayan kahramanlardır öğretmenler. Bir milletin inşasında en önemli rolü üstlenen öğretmenler, öğrencilerine sadece ders değil, aynı zamanda insani değerleri, hoşgörüyü, sevgi ve saygıyı aşılıyor, evlatlarımızın hayatına dokunuyor, onlarca zorluğa göğüs gererek icra etmeye devam ediyorlar. Unutulmamalıdır ki atanamayan her öğretmen, birçok öğrencinin hayatına dokunma ihtimali ortadan kalkmaktadır. Atanamayan öğretmenlerin sorunlarını çözmek, sadece onların değil, ülkemizin eğitim kalitesini artırmak, geleceğe sağlıklı, bilinçli bireyler yetiştirmek adına da önemlidir. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ‘Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.’ Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında da hiç kuşkusuz milletimizi kurtaranlar en başta öğretmenler olacaktır.

Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #chpçanakkalemilletvekili #ismetgüneşhan #yirmidörtkasım #öğretmelergünü #başöğretmen #mustafakemelatatürk #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama