Advert
Advert
Advert

Çanakkale, TTI İzmir 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde Tanıtılıyor

Çanakkale, TTI İzmir 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde Tanıtılıyor
Çanakkale, TTI İzmir 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde Tanıtılıyor Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 794 kez okundu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Ticaret Bakanlığı himayelerinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ve TÜRSAB FUARCILIK A.Ş. iş birliği ile her yıl dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya getiren ve Türkiye’nin en büyük uluslararası turizm platformu TTI İzmir 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi kapılarını ziyaretçilere açtı.

 

Çanakkale’nin kültürel ve turistik güzellikleriyle tanıtımının yapıldığı TTI İzmir 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde Çanakkale standını ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, yetkililerden stant hakkında bilgi aldı.

 

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail KAŞDEMİR,

  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil SEZGİN, İl Kültür ve Turizm Müdürü Çağman ESİRGEMEZ, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Koray ÖZCAN, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası Başkanı Ümit Cihan MÜŞTERİOĞLU, Turizmci Nilgün CURA GÖKSER,  kurum yetkilileri, turizmciler ve otel sahiplerinin eşlik ettiği stant ziyaretlerinde Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale’nin tarihi, doğal, kültürel ve turistik değerlerinin ziyaretçilere en iyi şekilde tanıtılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

TTI İzmir 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde Çanakkale standını ziyaret eden çok sayıda vatandaşın yanı sıra Düzce Valisi Selçuk ASLAN, Nevşehir TSO Yönetim Kurulu Üyesi Teyfik ÖLMEZ Çanakkale standını ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldılar.

 

Çanakkale Valiliği himayelerinde İl Özel İdaresi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve ÇATTAB’ ın koordinasyonunda kurulan TTI İzmir 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi Çanakkale standında; İl Özel İdaresi,  Çanakkale Belediyesi,  İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Çanakkale Ticaret Borsası,  Küçükkuyu Belediyesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Çanakkale Temsilciliği, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası, Çanakkale Skal Troy Derneği ve Double Tree by Hilton tarafından kurulan desklerde Çanakkale’nin tarihi, doğal, kültürel ve turistik değerleri ziyaretçilere en iyi şekilde tanıtılarak ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. 

 

Çanakkale’nin tanıtımının en etkili şekilde yapıldığı TTI İzmir ‘’17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi” 7-9 Aralık 2023 tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #izmir #fuar #turizmticaretfuarı #çattab #ülgürgökhan #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #ismailkaşdemir #izmirbüyükşehirbelediyesi #ziyaret #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama