Advert
Advert
Advert

Vali İlhami Aktaş Biga Ticaret Borsasında

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Biga ilçesine giden Vali İlhami AKTAŞ, Biga Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Vali İlhami Aktaş Biga Ticaret Borsasında
Vali İlhami Aktaş Biga Ticaret Borsasında Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 316 kez okundu.

Vali İlhami AKTAŞ, Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent BAŞ, Biga Ticaret Borsası Meclis Başkanı İbrahim Kahraman SOYDAN ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

 

Biga Kaymakamı Erdinç DOLU ve Biga Belediye Başkanı Bülent ERDOĞAN’ın da bulunduğu ziyarette Vali İlhami AKTAŞ, Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent BAŞ, Meclis Başkanı İbrahim Kahraman SOYDAN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin GENÇOĞLU, Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin TEKİN, Meclis Üyeleri Erhan KABAK ve Tevfik COŞKUNER ile bir süre görüşerek sohbet etti.

 

Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent BAŞ, borsa faaliyetleri ve işleyiş hakkında Vali İlhami AKTAŞ’a bilgi verdi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent BAŞ, Biga Ticaret Borsası Meclis Başkanı İbrahim Kahraman SOYDAN ve yönetim kurulu üyeleri Vali İlhami AKTAŞ’a desteklerinden dolayı teşekkür edip, plaket taktim ettiler.

Ardından Biga Ticaret Borsası Tahıl Kurutma Tesisini gezerek incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ’a tesis hakkında Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent BAŞ tarafından bilgi verildi.

 

Ticaret Borsasının üreticilerimizin ürünlerinin değerlendirilmesi anlamında önemli hizmetler sunduğunu ifade eden Vali İlhami AKTAŞ, Biga Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent BAŞ, Biga Ticaret Borsası Meclis Başkanı İbrahim Kahraman SOYDAN ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #bigaticaretborsası #ziyaret #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kışlak Mücadelesi Çalışmaları Yürütülüyor
Kışlak Mücadelesi Çalışmaları Yürütülüyor
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti