Advert
Advert
Advert

Rektör Erenoğlu Hastanede Çalışan Öğrencileri Ziyaret Etti

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde hasta karşılama ve memnuniyet düzeyini yükseltmek için çalışan öğrencileri ziyaret etti.

Rektör Erenoğlu Hastanede Çalışan Öğrencileri Ziyaret Etti
Rektör Erenoğlu Hastanede Çalışan Öğrencileri Ziyaret Etti Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 640 kez okundu.

Ziyarette; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Evren Karayel Gökkaya, Genel Sekreter Oğuz Ünal, Genel Sekreter Yardımcıları Öğr. Gör. Tanju Güdük, Sinan Karabulgu, Hastane Müdür Yardımcısı İbrahim Demir de hazır bulundu.

 

Hastanenin girişinde hasta ve yakınlarını karşılayan öğrencileri tek tek selamlayarak çalışmalar hakkında bilgi alan Rektör Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, öğrencilerin güler yüzlü ve samimi yaklaşımlarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Hastanemizde hasta ve yakınlarının memnuniyetini artırmak için önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda, Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulundan 10 öğrencimizi iş başı eğitim programı kapsamında hastanemize kazandırdık. Öğrencilerimiz, hastanemizin girişinde hasta ve yakınlarını karşılayarak, onlara gerekli bilgilendirmeler ve yönlendirmeler yaparak önemli bir görev üstleniyorlar. Öğrencilerimizin çalışmaları sayesinde hasta ve yakınlarının memnuniyet düzeylerinde artış gözlemliyoruz" dedi.

Öğrenciler, Rektör Erenoğlu'na Teşekkür Etti

Rektör Erenoğlu'nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren öğrenciler, "Hasta ve yakınlarını karşılayarak, onlara yardımcı olmak bizim için büyük bir mutluluk. Rektörümüzün ziyareti bizim için çok anlamlıydı. Kendisine bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandılar.

 

Ziyaret, öğrencilerin Rektör Erenoğlu ile fotoğraf çektirmesinin ardından sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çomürketörü #cüneyterenoğlu #ziyaret #hastane #öğrenci #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama