Advert
Advert
Advert

CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA 100 ÖĞRENCİ 100 KADIN GİRİŞİMCİ PROJESİ START VERDİ

CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA 100 ÖĞRENCİ 100 KADIN GİRİŞİMCİ PROJESİ START VERDİ
CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA 100 ÖĞRENCİ 100 KADIN GİRİŞİMCİ PROJESİ START VERDİ Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 415 kez okundu.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde çalışmalarını yürüten TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kadın Girişimciler Topluluğu işbirliğinde yürütülecek olan “Cumhuriyetimizin 100. Yılında, 100 Öğrenci 100 Kadın Girişimci Proje”sinin lansmanı yapıldı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Lansmanda; ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Dinçay Köksal, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz,  TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek, Başkan Yardımcısı İnci Bayram, İcra Komitesi Üyeleri, Kurul Akademisyen Üyeleri; Prof. Dr. Duygu Aktürk, Prof. Dr. Yeşim Zümrüt, Öğretim Görevlisi Muradiye Özel Ödül ve diğer Kurul Üyeleri, ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal ve ÇTB Genel Sekreteri Sevcan Elver ile 100 Kadın Girişimci ve mentörlük yapacakları 100 öğrenci hazır bulundu.

TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek’in açılış konuşması ile başlayan Lansman; ÇTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Dinçay Köksal, ÇOMÜ Kadın Girişimciler Kulübü Başkanı Melek Çetin ve TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı İnci Bayram’ın konuşmaları ile devam etti.