Advert
Advert
Advert

Vali Aktaş ve İl Müdürleri Çan’da

Vali İlhami AKTAŞ, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çan ilçesine gitti.

Vali Aktaş ve İl Müdürleri Çan’da
Vali Aktaş ve İl Müdürleri Çan’da Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1148 kez okundu.

Çan Kaymakamlığını ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, Çan Kaymakamı Dr. Emre NEBİOĞLU ve il müdürleri ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Çan Kaymakamı Dr. Emre NEBİOĞLU, ilçenin genel durumu, yapılan çalışmalar, ilçede devam eden ve planlanan yatırımlar hakkında Vali İlhami AKTAŞ’a bilgi verdi.

Vali İlhami AKTAŞ, Çan Kaymakamı Dr. Emre NEBİOĞLU’na yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak görevinde başarılar diledi.

Çan Kaymakamı Dr. Emre NEBİOĞLU, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali İlhami AKTAŞ’a iyi temennilerinden dolayı teşekkür etti.

Daha sonra Vali İlhami AKTAŞ, İlçe kurum müdürleri ile bir araya geldi.

İlçe Kurum müdürlerinden ilçede yapılan çalışmalar ve faaliyetleri hakkında brifing alan Vali İlhami AKTAŞ, İlçe kurum müdürlerine çalışmalarında başarılar diledi.

Ardından kaymakamlık hizmet birimlerini inceleyen Vali İlhami AKTAŞ, kaymakamlık personeline çalışmalarında başarılar diledi.

Çan ziyaretleri kapsamında Çan İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, İlçe Emniyet Müdür V. Başkomiser Mehmet Selçuk CEYLAN tarafından karşılandı.

Vali İlhami AKTAŞ İlçe Emniyet Müdür V. Başkomiser Mehmet Selçuk CEYLAN’dan İlçe Emniyet Müdürlüğünün mevcut durumu, asayişin ve huzurun temini noktasında yürütülen faaliyetler ile ilgili bilgi aldı.

Yapılan bilgilendirmenin ardından Vali İlhami AKTAŞ, İlçe Emniyet Müdür V. Başkomiser Mehmet Selçuk CEYLAN ve İlçe Emniyet Müdürlüğü personeline görevlerinde kolaylıklar diledi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretinin ardından Vali İlhami AKTAŞ, Çan ilçesinde ikamet eden Kıbrıs Gazisi Mustafa ÖZ’ü evinde ziyaret etti.

Kıbrıs Gazisi Mustafa ÖZ ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, Kıbrıs Gazisi Mustafa ÖZ ve ailesine sağlıklı uzun ömürler temennisinde bulundu.

Kıbrıs Gazisi Mustafa ÖZ, Vali İlhami AKTAŞ’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti.

Çan İlçesi ziyaretleri kapsamında Karşıyaka Hacı Fatma Bodur Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, Çan Fen Lisesi, Şehit Emin Aydın İmam Hatip Ortaokulu ve 75. Yıl Murat Köse İlkokulu ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, ziyaret ve incelemeleri sırasında Karşıyaka Hacı Fatma Bodur Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Müdürü Bahar TOPÇU, Çan Fen Lisesi Müdürü İlhan ÖZKAN, Şehit Emin Aydın İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Erdem SAYIN ve 75. Yıl Murat Köse İlkokulu Müdürü Turan ÇOKGEZER ile bir süre görüşerek okullarda yapılan eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyaret edilen okulların dersliklerini de gezerek öğrencilerle yakından ilgilenen Vali İlhami AKTAŞ, öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

Öğretmenlerle de bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, öğretmenlere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Okul ziyaretleri kapsamında Zeynep Bodur Okyay Özel Eğitim İş Uygulama Okulu ve Zeynep Bodur Okyay Zihinsel Engelli Çocuklar Rehabilitasyon Merkez ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, Kurum Müdür Yardımcısı Recai YILMAZ ile bir süre görüşerek yapılan eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Öğrencilerle yakından ilgilenen ve onlarla bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, kendilerine sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yaşam temennisinde bulunarak, derslerinde başarılar diledi.

Öğretmenlere ve kurum yetkililer ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, Öğretmenlere , kurum yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vali İlhami AKTAŞ, Çan ilçesi ziyaretleri kapsamında 2012 yılında Hakkâri’nin Şemdinli ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada Şehit düşen Uzman Çavuş Yasin BAYRAKTAR’ın ailesini ziyaret etti.

Vali İlhami AKTAŞ, Şehit Uzman Çavuş Yasin BAYRAKTAR’ın annesi Hülya BAYRAKTAR ve Babası Mustafa BAYRAKTAR ile bir süre görüşüp Şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anarak, Şehit Ailesine minnet duygularını iletti.