Advert
Advert
Advert

Vali Aktaş’ tan Çanakkale Ziraat Odasına Ziyaret

Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Ziraat Odasına ziyarette bulunarak, Çanakkale Ziraat Odası Başkanı Ufuk ÜNVER ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Vali Aktaş’ tan Çanakkale Ziraat Odasına Ziyaret
Vali Aktaş’ tan Çanakkale Ziraat Odasına Ziyaret Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 212 kez okundu.

Çanakkale Ziraat Odası Başkanı Ufuk ÜNVER tarafından karşılanan Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Ziraat Odası Başkanı Ufuk ÜNVER, Çanakkale Ziraat Odası Meclis Başkanı Hüseyin BEYDEN ve Çanakkale Ziraat Odası yönetim kurulu üyeleri ile bir süre görüşerek sohbet etti.

 

Çanakkale Ziraat Odası Ufuk ÜNVER’den Çanakkale’de tarımla ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali İlhami AKTAŞ, Başkan Ufuk ÜNVER ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek bol hasatlar ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

 

Ziyarette Çanakkale’de 2023 yılında tarım ve hayvancılık ile ilgili yapılan çalışmalarla 2024 yılında yapılacak olan çalışmalar değerlendirildi.

 

Çanakkale Ziraat Odası Başkanı Ufuk ÜNVER ve yönetim kurulu üyeleri Vali İlhami AKTAŞ’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Çanakkale tarımına vermiş olduğu önem ve destekten dolayı teşekkür ettiler.

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #çanakkaleziraatodası #ziyaret #ilhamiaktaş #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kışlak Mücadelesi Çalışmaları Yürütülüyor
Kışlak Mücadelesi Çalışmaları Yürütülüyor
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti