Advert
Advert
Advert

İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün Çalışmaları Değerlendirildi

Vali İlhami AKTAŞ başkanlığında İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Tarım ve Hayvancılık konularında 2023 yılında yürütülen proje ve çalışmalar ile 2024 yılında yapılması planlanan proje ve çalışmaların değerlendirdiği toplantı gerçekleştirildi.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün Çalışmaları Değerlendirildi
İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün Çalışmaları Değerlendirildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 329 kez okundu.

 İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan TÜRKARSLAN, İl Müdür Yardımcıları Latif CANDAN, Mehmet SEZER, Şube Müdürleri ve ilgili kurum personeli katıldı.

 

Toplantıda İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan TÜRKARSLAN tarafından Tarım ve Hayvancılık konularında 2023 yılında yürütülen proje ve çalışmalar ile 2024 yılında yapılması planlanan proje ve çalışmalar ile vatandaşlara verilen hizmetler hakkında Vali İlhami AKTAŞ’a bilgi verildi.

Toplantının ardından İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan TÜRKARSLAN, İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün çalışmalarına verdiği desteklerden dolayı Vali İlhami AKTAŞ’a teşekkür edip, tablo takdim etti.

 

Çanakkale’nin tarım ve hayvancılık alanında ülkemizde ürün çeşitliliği bakımından çok üst seviyede olduğunu belirten Vali İlhami AKTAŞ, İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan TÜRKARSLAN ve personeline yapılan çalışmalar ve vatandaşlara verilen hizmetlerden dolayı teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #iltarımveormanmüdürlüğü #çalışma #değerlendirme #proje #toplantı #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama