Advert
Advert
Advert

ULUDAĞ ELEKTRİK'TEN GELECEK NESİLLERE TASARRUF BİLİNCİ

“Hayatı aydınlatıyoruz” sloganı ile yola çıkan ve sosyal sorumluluk anlayışıyla hizmet verdiği bölgeye katma değer sağlayan Uludağ Elektrik, geleceğin aydınlık bireyleri olan çocuklara enerji tasarrufu ve verimliliğini gölge oyunu ile anlatmaya devam ediyor.

ULUDAĞ ELEKTRİK'TEN GELECEK NESİLLERE TASARRUF BİLİNCİ
ULUDAĞ ELEKTRİK'TEN GELECEK NESİLLERE TASARRUF BİLİNCİ Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 911 kez okundu.

“Karagöz Hacivat ile Enerji Tasarrufu Gösterisi” Şehit Hikmet Aktaş Ortaokulu ve Cahit Zarifoğlu İlkokulu öğrencileri tarafından dikkatle takip edilirken, bilinçli enerji tüketimi konusunda da farkındalık oluşturuluyor.

Dünyada her geçen gün doğal kaynaklar tükenirken, enerjinin etkin kullanılması, israfının önlenmesi, iklim değişikliğiyle mücadele edilmesi, enerji kaynaklarının ve enerjinin kullanımında verimliliğin artırılarak toplumda çevre bilincinin geliştirilebilmesi amacıyla Ocak ayının ikinci haftası "Enerji Tasarrufu Haftası" olarak kutlanıyor. Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'da sosyal sorumluluk bilinciyle faaliyet gösteren Uludağ Elektrik ise her yıl gerçekleştirdiği etkinliklerle çevre ve tasarruf bilincinin geliştirilmesine katkıda bulunuyor.