Advert
Advert
Advert

Vali Aktaş YEDAM'ı Ziyaret Etti

Vali İlhami AKTAŞ, 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü münasebetiyle bağımlılıkla mücadele kapsamında ücretsiz psiko-sosyal ve rehabilitasyon desteği veren Yeşilay Danışmanlık Merkezini (YEDAM) ziyaret etti.

Vali Aktaş YEDAM'ı Ziyaret Etti
Vali Aktaş YEDAM'ı Ziyaret Etti Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 302 kez okundu.

Yeşilay Danışmanlık Merkezinde, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, Yeşilay Çanakkale Şube Başkanı Doç. Dr. Nilay KÖLEOĞLU, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Aslı OKAN, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Engin ÇOBAN, Psikologlar Nilsu ÇETİN, Betül Rana ULUSOY, Halkla İlişkiler Sorumlusu Nur ŞAM ve Yeşilay Çanakkale Şube personeli Kübra YAMALI ile bir araya gelen Vali İlhami AKTAŞ, 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü etkinlikleri ve YEDAM’ın çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Vali İlhami AKTAŞ, YEDAM personeline çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi.

 

9 Şubat’ın sigarayı bırakmak için bir fırsat olduğunu ifade eden Vali İlhami AKTAŞ, Dünya Sigarayı Bırakma Günü’nün bağımlılıktan kurtulmaya vesile olmasını temenni etti.

 

Sigarayı bırakmak isteyen bağımlılara ücretsiz psikolojik danışmanlık ve rehabilitasyon desteği Yeşilay Danışmanlık Merkezi’nde (YEDAM) Yeşilay personeli tarafından sunulmaktadır. Sigarayı bırakmak isteyen vatandaşlarımız, YEDAM'a 115 numaralı Yeşilay Danışmanlık Merkezi Danışma Hattı'ndan ulaşarak destek alabilirler.

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #yedam #ziyaret #dünyasigarayıbıarakmagünü #dokuzşubat #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama