Advert
Advert
Advert

Narkotik Eğitim Tır’ı Çanakkale’ de

Narkotik Eğitim Tır’ı Çanakkale’ de
Narkotik Eğitim Tır’ı Çanakkale’ de Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 208 kez okundu.

 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün uyuşturucuyla mücadele kapsamında hazırladığı Narkotik Eğitim Tır’ı Çanakkale’de.

İskele Meydanında konuşlanan Bağımlılıkla Mücadele Narkotik TIR’ını ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ’a  İl Emniyet Müdürü Selim ARICI, Sahil Güvenlik Çanakkale Grup Komutanı SG. Yb. Ercan ORAN ve İl emniyet müdürlüğü personeli eşlik etti.

Vatandaşları narkotik suçlar ve madde bağımlılığı ile mücadele konusunda bilgilendirmeyi amaçlayan Bağımlılıkla Mücadele Narkotik Tır’ın da incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ’a Bağımlılıkla Mücadele Narkotik Tır’ı hakkında uzman polisler tarafından bilgi verildi.

Vali İlhami AKTAŞ, Bağımlılıkla Mücadele Narkotik Tırında görevli polislere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Narkotik eğitiminin gençleri ve çocukları uyuşturucudan kurtarmak olduğunu belirten Vali İlhami AKTAŞ, “Bağımlılık hususuna sıfır toleransla yaklaştıklarını belirterek, bütün gençlerimizi ve ailelerini Bağımlılıkla Mücadele Narkotik TIR’ını ziyarete bekliyoruz” dedi.

İçerisinde özel olarak oluşturulan 40 metrekarelik modern eğitim salonundaki 12 dokunmatik ekranda uyuşturucu maddenin insan vücudundaki etkilerini ayrıntılı görsellerle anlatıldığı Bağımlılıkla Mücadele Narkotik Tır’ında görevli narkotik uzmanı polisler tarafından uyuşturucuyla mücadele ve korunma yolları gibi konularında Tır'ı ziyaret eden vatandaşlara bilgi veriliyor.

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #narkotik #tır #polis #bağımlılıklamücadele #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kışlak Mücadelesi Çalışmaları Yürütülüyor
Kışlak Mücadelesi Çalışmaları Yürütülüyor
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti