Advert
Advert
Advert

Bakan Yumaklı, Çanakkale'de Bir Dizi Ziyaret Ve İncelemelerde Bulundu

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim YUMAKLI, 21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftasında Çanakkale’de bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Bakan Yumaklı, Çanakkale'de Bir Dizi Ziyaret Ve İncelemelerde Bulundu
Bakan Yumaklı, Çanakkale'de Bir Dizi Ziyaret Ve İncelemelerde Bulundu Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 184 kez okundu.

 

 

Devlet Su İşleri tarafından yapımı devam eden Sarıçay 3. Köprüde incelemelerde bulunan Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim YUMAKLI’ya DSİ Balıkesir Bölge Müdürü Murat Lütfü GÜLDOĞAN ve yetkililer tarafından çalışmalar hakkında bilgi verildi.

 

Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim YUMAKLI’nın Sarıçay 3. Köprü incelemesinde; Vali İlhami AKTAŞ, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Ayhan GİDER, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Abdulkadir POLAT, Bitkisel Üretim Genel Müdürü Uğur ERDEM, Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Dr. Ersin DİLBER, Hayvancılık Genel Müdürü Salih ÇELİK, DSİ Genel Müdürü  Mehmet Akif BALTA, Tarım Reformu Genel Müdürü Dr. Osman YILDIZ, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Dr. Mustafa Altuğ ATALAY, AK PARTİ 27.Dönem Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU,  Orman Bölge Müdürü Enver DEMİRCİ ve AK Parti İl  Başkanı Naim MAKAS hazır bulundu.   

 

Sarıçay 3. Köprü incelemesinin ardından İl Tarım ve Orman Müdürlüğünü ziyaret eden Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim YUMAKLI’ya İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan TÜRKARSLAN tarafından yapılan çalışmalarla ilgili brifing verildi. 

 

Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim YUMAKLI’nın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ziyareti toplu foto çekimi ile son buldu.