Advert
Advert
Advert

İskenderoğlu Çanakkale’yi ülke gündemine taşıdı

Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan adayı Jülide İskenderoğlu, hafta sonu 3 ayrı ulusal TV kanalı ve 1 radyoya konuk olarak Çanakkale’yi ve projelerini anlattı.

İskenderoğlu Çanakkale’yi ülke gündemine taşıdı
İskenderoğlu Çanakkale’yi ülke gündemine taşıdı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 502 kez okundu.

 

 

İskenderoğlu, ilk olarak Küpe FM’de yayınlanan seçime doğru programının konuğu oldu. İskenderoğlu, bu programda Çanakkale’yi, seçim çalışmalarını ve projelerini dinleyenlere anlattı. TV100 Kanalında Hande Aydemir’in stüdyo konuğu olan Jülide İskenderoğlu, Çanakkale’nin tarım ve tarih konularındaki potansiyelinden bahsederek bunları geliştirmek için hazırladığı projelerinden bahsetti.

 

 

Akşam A Haber’de yayınlanan ‘Aklın Yolu’ programına da katılan İskenderoğlu, moderatör Haktan Uysal, Akademisyen Prof. Dr. Mesut Hakkı Caşın, Gazeteciler Ceyhun Bozkurt ve Güngör Yavuzaslan’ın sorularını yanıtladı. Çanakkale’de yerel yönetim mevcut durumundan bahseden Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan adayı Jülide İskenderoğlu, bu durumu iyileştirmek için yaptığı çalışmaları sıraladı. Prof. Dr. Mesut Hakkı Caşın, özellikle yaz döneminde yaşanan otopark sıkıntısından dolayı Çanakkale merkezi ziyaret esnasında yaşadığı sıkıntıları anlatırken bu konuyla ilgili projeleri başarılı bulduğunu söyledi. Gazeteci Ceyhun Bozkurt ise özellikle öğrenci ve emekliler için hazırlanan sosyal projelerin, diğer belediyeler için de örnek olabileceğini vurguladı.