Advert
Advert
Advert

Türkiye Okuyor Çanakkale Okuyor

60. Kütüphane Haftası nedeniyle İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinesinde Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi tarafından “Türkiye Okuyor Çanakkale Okuyor” programı düzenlendi.

Türkiye Okuyor Çanakkale Okuyor
Türkiye Okuyor Çanakkale Okuyor Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 485 kez okundu.

 

 

 

Morabbin parkında gerçekleştirilen programda “Türkiye Okuyor Çanakkale Okuyor” sloganı ile “Toplu Okuma Etkinliği” gerçekleştirildi.

“Türkiye Okuyor Çanakkale Okuyor” etkinliğine; Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail KAŞDEMİR, İl Kültür ve Turizm Müdürü ÇAĞMAN ESİRGEMEZ, İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan TÜRKARSLAN, Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi Müdürü Ali Osman ÜNSAL, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü personeli, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Toplu Okuma Etkinliğinde kitap okumanın önemine değinen Vali İlhami AKTAŞ, okuma etkinliğine destek veren tüm vatandaşlarımıza, öğrencilerimize ve bu etkinliği düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Toplumun Kütüphaneye ilgisini çekmek ve okuma alışkanlığı konusunda farkındalık oluşturmak için yapılan etkinlik kapsamında Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail KAŞDEMİR, İl Kültür ve Turizm Müdürü ÇAĞMAN ESİRGEMEZ, İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan TÜRKARSLAN, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü personeli vatandaşlar ve öğrenciler 30 dakika kitap okudular.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #ilkültürveturizmmüdürlüğü #mehmetakifersoyilhalkkütüphanesi #kitap #okumak #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama