Advert
Advert
Advert

48.Turizm Haftasında Turizmcilerden Valiliğe Ziyaret

48.Turizm Haftasında Turizmcilerden Valiliğe Ziyaret
48.Turizm Haftasında Turizmcilerden Valiliğe Ziyaret Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 188 kez okundu.

 

15 - 22 Nisan tarihleri arasında kutlanan “Turizm Haftası” nedeniyle İl Kültür ve Turizm Müdürü  Çağman ESİRGEMEZ, ÇOMÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa BOZ, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkan Yardımcısı Zülküf MEMİŞ,  İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Hüseyin ŞEVİK, Ticaret Borsası Başkanı Abdullah DENİZ, ÇATOD Başkanı Koray ÖZCAN VE ÇATOD Üyeleri; Ufuk KESER, Serhat KOÇARSLAN, Nilgün GÖKSER CURA, Ali AKOL, ÇARO Başkanı Cihan MÜŞTERİOĞLU, TÜRSAB Balıkesir Bölge Temsilcisi  Fatih ERGÜN, Ticaret ve Sanayi Odası 17 Nolu Komite Yönetim Kurulu Üyesi  Ahmet ÇELİK, Turizm Tanıtma Derneği Başkanı İsmet BALKAN,  Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan ELVER, Vali İlhami AKTAŞ’ı ziyaret etti.

 

Vali İlhami AKTAŞ, İl Kültür ve Turizm Müdürü Çağman ESİRGEMEZ, ÇOMÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa BOZ ve beraberindekilerle bir süre görüşerek sohbet etti.

 

İl Kültür ve Turizm Müdürü  Çağman ESİRGEMEZ, Turizm Haftası kapsamında yapılacak faaliyetler ve etkinliklerle ilgili Vali İlhami AKTAŞ’a bilgi vererek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami AKTAŞ, Turizm Haftasını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #turizmhaftası #ziyaret #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama