Advert
Advert
Advert

AK Parti İl Başkanı Makas: ‘Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir’

AK Parti İl Başkanı Makas: ‘Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir’
AK Parti İl Başkanı Makas: ‘Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir’ Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 197 kez okundu.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 104. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Makas yayınladığı mesajında şu ifadeleri dile getirdi;

Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin 104. Kuruluş yıl dönümünü ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın büyük bir onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Atatürk; halkın iradesinin her şeyin üstünde olduğunu “Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir” sözleri ile tüm dünyaya duyurmuş ve bu önemli günü geleceğimizin teminatı olan çocuklara bayram olarak armağan etmiştir. Aziz milletimizin milletine ve vatanına olan sevgisi, diğer milletlerin bağımsızlık mücadelesine örnek olarak teşkil etmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin ve Türkiye Büyük Millet Meclisimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi minnetle anıyor, geleceğimizin teminatı olan tüm çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyor, bayramın dünyanın tüm çocuklarına barış ve mutluluk getirmesi temennisiyle “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını” en içten dileklerimle kutluyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #akpartiçanakkaleilbaşkanı #naimmakas #yirmiüçnisanulusalegemenlikveçocukbayramı #mesaş #gazimustafakemalatatürk #çocuklar #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama