Advert
Advert
Advert

Çanakkale Gastronomi Festivali'ne Davetlisiniz

Çanakkale Belediyesinin de katkılarıyla yöresel yemekler, etnik mutfaklar ve yerel ürünlerin sergileneceği Çanakkale Gastronomi Festivali, 1-2 Haziran 2024 tarihlerinde Kolin Hotel'de gerçekleşecek.

Çanakkale Gastronomi Festivali'ne Davetlisiniz
Çanakkale Gastronomi Festivali'ne Davetlisiniz Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 415 kez okundu.

 

 

 

Başta Çanakkale mutfak kültürü olmak üzere farklı tatların ve yerel lezzetlerin bir araya geleceği Gastronomi Festivali'nde yerel ürünler ve tadım stantları, yemek pişirme yarışmaları, çocuklar için etkinlikler, tadım etkinlikleri, yemek atölyeleri, ünlü şeflerin sunumları, söyleşiler ve sergiler gibi pek çok etkinlik davetlileri bekliyor olacak.

 

Çanakkale Belediyesi de Festivalde Yer Alıyor

Festivale katkı sunan Çanakkale Belediyesi de hikayesi toprakta başlayan yöresel ürünlere hayat veren atalık ve yerel tohumların sergileneceği ve bu konuya ilişkin çalışmaların anlatılacağı Tohum Sandığı standı ile festival etkinliklerinde yer alacak.

 Çanakkale Belediyesi standında topraktan gelen bereketin sürecini deneyimlemenin yanı sıra katılımcılar, toprak örneklerini getirerek ücretsiz toprak analizi çalışmamıza da başvurabilir.

1-2 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan Çanakkale Gastronomi Festivali'ne tüm kentlilerimiz davetlidir.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalebelediyesi #gastronomifestivali #yöreselyemekler #yerelürünler #etnikmutfaklar #kolinhotel #tadım #yemekpişirme #yarışmalar #şefler #tadımlar #çocuklar #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama