Advert
Advert
Advert

Dereceye Giren Öğrenciler Vali Aktaş’ı Ziyaret Etti

Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası 2.Sınıflar kategorisinde Türkiye 2 ncisi olan ve ilimizi başarıyla temsil eden öğrenciler Elçin Nas DEMİRBAŞ, Özgür KAPLAN ve Zeynep BERKER, Vali İlhami AKTAŞ’ı ziyaret etti.

Dereceye Giren Öğrenciler Vali Aktaş’ı Ziyaret Etti
Dereceye Giren Öğrenciler Vali Aktaş’ı Ziyaret Etti Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 202 kez okundu.

 

 

 

Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Berna ARAS ve Öğretmenleri Ahmet Onur ÇOBANOĞLU’ nun da bulunduğu ziyarette Vali İlhami AKTAŞ, öğrencilerle bir süre görüşerek sohbet etti.

 

Çanakkale Bilim Sanat Merkezi Müdürü Berna ARAS, öğrencilerin düşünme, karar verme ve problem çözme becerilerini geliştirmek, yardımlaşma ve takım çalışması alışkanlıkları kazandırmak için Türkiye genelinde faaliyet gösteren devlet okulları ve özel okulların takım olarak katıldıkları zeka ve akıl oyunları hakkında Vali İlhami AKTAŞ’a bilgi verdi.

 

Vali İlhami AKTAŞ, Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası 2.Sınıflar kategorisinde Türkiye 2 ncisi olan öğrenciler Elçin Naz DEMİRBAŞ, Özgür KAPLAN ve Zeynep BERKER ve emeği geçen öğretmenleri tebrik etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Berna ARAS ve Öğretmenleri Ahmet Onur ÇOBANOĞLU ve Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası 2.Sınıflar kategorisinde Türkiye 2 ncisi olan ve ilimizi başarıyla temsil eden öğrencilere çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #zekaoyunları #şampiyona #öğrenci #öğretmen #türkiyeikincisi #haber #ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama