Advert
Advert
Advert

Dezenformasyon İle Mücadele Kurumlar Arası İş Birliği Protokolü İmzalandı

Dezenformasyon İle Mücadele Kurumlar Arası İş Birliği Protokolü İmzalandı
Dezenformasyon İle Mücadele Kurumlar Arası İş Birliği Protokolü İmzalandı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 219 kez okundu.

 

 

 

Dezenformasyona karşı daha az dirençli olan ve sosyal medyaya en fazla maruz kalan gençleri bilgilendirmek ve toplumun genelinde farkındalık uyandırmak, medya okur yazarlığını yaygınlaştırmak ve dezenformasyonla mücadele etmek amacıyla hazırlanan Dezenformasyonla Mücadele Farkındalık Eğitimleri Projesi kapsamındaki iş birliği protokolü imza töreni Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 

İmza törenine; Vali İlhami AKTAŞ, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt ERENOĞLU,Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Çanakkale Bölge Müdürü Tuncay GÜVEN, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer KALKAN, ÇOMÜ İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hicran Özlem ILGIN, İletişim Uzmanı Sinan ÖZYAPAN, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Çanakkale Bölge Müdürlüğü personeli Emre GÜLLÜ, Rabia ÇELİK ve Yunus Emre AKMAZ katıldı.

 

Dezenformasyonla Mücadele kapsamında, Vali İlhami AKTAŞ, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt ERENOĞLU,Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Çanakkale Bölge Müdürü Tuncay GÜVEN, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer KALKAN arasında protokol imzaları atıldı.

 

Dezenformasyonla Mücadelede kurumlar arasında yapılacak iş birliğinin önemini belirten Vali İlhami AKTAŞ, Dezenformasyonla Mücadele Kurumlar Arası İş Birliği Protokolünün gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek protokolün Çanakkale’mize hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #işbirliği #protokol #imza çomürektörü #cüneyterenoğlu #dezenformasyon #mücadele #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama