Advert
Advert
Advert

İl Trafik Komisyon Toplantısı Vali Aktaş Başkanlığında Gerçekleştirildi

İl Trafik Komisyonu Toplantısı, Vali İlhami AKTAŞ başkanlığında 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

İl Trafik Komisyon Toplantısı Vali Aktaş Başkanlığında Gerçekleştirildi
İl Trafik Komisyon Toplantısı Vali Aktaş Başkanlığında Gerçekleştirildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 236 kez okundu.

 

 

 

Toplantıya; Çanakkale Belediye Başkanı Muharrem ERKEK, İl Emniyet Müdürü Selim ARICI, İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi AKMAN, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, Kepez Belediye Başkanı Birol ARSLAN, Karayolları 142. Şube Şefi Orhan YILDIZ, Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ali DEMİR, Çanakkale Ticaret Odası Başkanlığı Ersin KAHRAMAN, ilgili kurum müdürleri, emniyet ve jandarma personeli katıldı.

 

Toplantıda, Kurban Bayram tatili nedeniyle artacak olan  taşıt trafiğinden vatandaşlarımızın trafik yoğunluğundan etkilenmemeleri, trafik kazalarının önlenmesi amacıyla alınan ve alınacak trafik tedbirlerin değerlendirildi.

 

Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşların sadece trafik güvenliği konusunda değil her anlamda huzurlu, güvenli bir ortamda tatillerini geçirmelerini için ilgili tüm kurumlarca gereken tedbirlerin alındığını belirten Vali İlhami AKTAŞ, “trafiğe çıkacak sürücülerimizin de trafik kurallarına uyacağına, bu konuda gereken duyarlılığı azami ölçüde göstereceklerine inanıyor, hiç kimsenin bayram sevincinin acı ve hüzne dönüşmemesini diliyor, vatandaşlarımızın Kurban Bayramı kutluyorum” dedi.

 

İl Trafik Komisyonu toplantısı gündem maddelerinin görüşülüp karara bağlanmasıyla sona erdi.

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #çanakkalebelediyebaşkanı #muharremerkek #trafik #toplantı #komisyon #kurbanbayramı #sürücüler #trafikkuralları #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Evde Hizmet ve Bakım Projesi Devam Ediyor
Evde Hizmet ve Bakım Projesi Devam Ediyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor