Advert
Advert
Advert

Şampiyonluk Kupası Merhum Hasan EKER'in Ailesine Verildi

Şampiyonluk Kupası Merhum Hasan EKER'in Ailesine Verildi
Şampiyonluk Kupası Merhum Hasan EKER'in Ailesine Verildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 174 kez okundu.

 

Çanakkale İda Spor Futbol Kulübü ile Çanakkale Matador Spor Futbol Kulübü arasında yapılacak olan şampiyonluk maçından önce İda spor futbolcusu Merhum Hasan EKER'in trafik kazasında vefat etmesi dolayısıyla iki kulüp ortak kararı ile 2.amatör ligi şampiyonluk kupası Babası Kayadere Muhtarı Mustafa EKER ve Annesi Bahar EKER’e verildi.

 

Kupa teslim törenine; Vali İlhami AKTAŞ, CHP Çanakkale Milletvekili İsmet GÜNEŞHAN, Kepez Belediye Başkanı Birol ARSLAN, İl Genel Meclis Başkanı Halil ERTUĞRUL, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Firuz ERDİL, Kulüp başkanları,  sporcular, aileler, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

 

Kupa töreninde; Vali İlhami AKTAŞ, CHP Çanakkale Milletvekili İsmet GÜNEŞHAN,  İda Spor Futbol Kulübü Başkanı Orhan BEYAZLAR ve Antrenör Birkan BALCI tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

 

Yapılan konuşmaların ardından 2.amatör ligi şampiyonluk kupası Merhum Hasan EKER'in Babası Kayadere Muhtarı Mustafa EKER ve Annesi Bahar EKER’e baş sağlığı ve sabırlar dileklerini ileterek Vali İlhami AKTAŞ tarafından verildi.

 

Merhum Hasan EKER'in Babası Kayadere Muhtarı Mustafa EKER ve Annesi Bahar EKER ile aynı kazada hayatını kaybeden Merhum Hasan Emir TABAKLIOĞLU’nun Babası İbrahim TABAKLIOĞLU ve Annesi Elif TABAKLIOĞLU’na plaketleri CHP Çanakkale Milletvekili İsmet GÜNEŞHAN ve Kepez Belediye Başkanı Birol ARSLAN tarafından verildi.

 

Kupa ve Plaket takdiminin ardından yapılan duaların sonrasında program sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #şampiyonluk #kupa #hasaneker #aile chpçanakkalemilletvekili #ismetgüneşhan #kepezbelediyebaşkanı #birolarslan #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Evde Hizmet ve Bakım Projesi Devam Ediyor
Evde Hizmet ve Bakım Projesi Devam Ediyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor