Advert
Advert
Advert

Bozcaada Belediye Başkanı Göztepe’den Turan’a ziyaret

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, “Ülkemizin kıymetli turizm destinasyonlarından biri olan ve Çanakkalemizin parlayan yıldızı Bozcadamız için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Bozcaada Belediye Başkanı Göztepe’den Turan’a ziyaret
Bozcaada Belediye Başkanı Göztepe’den Turan’a ziyaret Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 137 kez okundu.

 

 

  Turan’ı Bozcaada Belediye Başkanı Yahya Göztepe ziyaret etti. Turan’ın makamında gerçekleşen görüşmede Göztepe’ye, Adnan Köse de eşlik etti. Göztepe, bundan önceki dönemlerde Bozcaada’ya yapılan hizmetlerle alakalı Turan’a teşekkür etti. Göztepe, Bozcaada’nın sorunlarıyla alakalı Turan’a bilgi vererek, destek istedi. 

‘KAMU MENFAATİNİN OLDUĞU HER KONUDA YARDIMCI OLACAĞIZ’

Turan ise, seçimlerdeki başarısı için Göztepe’yi kutlayarak, “Belediye Başkanlıklarının çok önemli bir görev, ancak siyasi kampanya yarışının seçim günü bitti, o günden sonra belde, ilçe ve illerinin sorunları için başkanlarımızın çalışması gerekiyor. Bizde kamu menfaatinin olduğu her konuda yardımcı olmaya gayret ediyoruz. Çanakkalemizin ve hemşehrilerimizin menfaati her şeyin üstündedir. Ülkemizin kıymetli turizm destinasyonlarından biri olan ve Çanakkalemizin parlayan yıldızı Bozcadamız için elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #bülentturan #bozcaadabelediyebaşkanı #yahyagöztepe #adnanköse #ankara #içişleribakanyardımcısı #bozcaada #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Evde Hizmet ve Bakım Projesi Devam Ediyor
Evde Hizmet ve Bakım Projesi Devam Ediyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor