Advert
Advert
Advert

Vali Aktaş Gökçeada’da İncelemelerde Bulundu

Vali İlhami AKTAŞ, Gökçeada İlçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Vali Aktaş Gökçeada’da İncelemelerde Bulundu
Vali Aktaş Gökçeada’da İncelemelerde Bulundu Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 173 kez okundu.

 

 

 

İlk olarak Gökçeada Sahil Güvenlik Komutanlığını ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, Sahil Güvenlik-903 Komutanı SG Gv. Asb. Üçvş. Resul ALTUNTAŞ ile bir süre görüşerek Sahil Güvenlik Komutanlığının çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

 

Yapılan bilgilendirmenin ardından Vali İlhami AKTAŞ, Gökçeada Sahil Güvenlik Komutanlığı personeline görevlerinde kolaylıklar diledi.

 

Ardından Vali İlhami AKTAŞ, Gökçeada ilçesinde bulunan 5. Komando Alay Komutanlığını ziyaret etti.

 

5. Komando Alay Komutanı Piyade Albay Serkan BALKAN tarafından karşılanan Vali İlhami AKTAŞ, 5.Komando Alay Komutanlığı’nın ziyaretçi şeref defterini imzaladı.

 

5. Komando Alay Komutanı Piyade Albay Serkan BALKAN’dan yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Vali İlhami AKTAŞ, 5. Komando Alay Komutanı Piyade Albay Serkan BALKAN’a ve personeline görevlerinde başarılar diledi.

 

Gökçeada ziyaretleri kapsamında Vali İlhami AKTAŞ, yapımı devam eden Gökçeada İlçe Jandarma Komutanlığı inşaat alanında incelemelerde bulundu.

 

Gökçeada İlçe Jandarma Komutanlığı İnşaat alanında incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ’ a İnşaat çalışmaları hakkında yetkililer tarafından bilgi verildi.

Ardından Gökçeada Kaymakamlığını ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, Gökçeada Kaymakamı Nurbaki YALÇIN ile bir süre görüşerek sohbet etti.

 

Gökçeada Kaymakamı Nurbaki YALÇIN, ilçenin genel durumu, yapılan çalışmalar, ilçede devam eden ve planlanan yatırımlar hakkında Vali İlhami AKTAŞ’ a bilgi verdi.

 

Kaymakam Nurbaki YALÇIN’ a görevinde başarılar dileyen Vali İlhami AKTAŞ, daha sonra kaymakamlık hizmet birimlerini inceleyerek kaymakamlık personeline çalışmalarında başarılar diledi.