Advert
Advert

KOSGEB Desteği İle Faizsiz Kredi ve KGF Destekli Kredi Deniz'de!

KOSGEB Desteği İle Faizsiz Kredi ve KGF Destekli Kredi Deniz'de!
KOSGEB Desteği İle Faizsiz Kredi ve KGF Destekli Kredi Deniz'de!
Bu içerik 17821 kez okundu.
Advert

KOSGEB Desteği ile Faizsiz Kredi Deniz’de!

Denizbank Çanakkale Barbaros Şube Müdürü Mümtaz Dönmez;

 “DenizBank olarak, KOBİ’lerin güçlenmesine yönelik yapılan her türlü yatırımın Türkiye ekonomisinin güçlü geleceğine hizmet edeceğini biliyor, ekonominin ve sosyal kalkınmanın yapıtaşını oluşturan KOBİ’lerimizin finansal ihtiyaçlarına yönelik, hayatlarına değer katacak ürün ve hizmetler sunuyoruz. Ülkemizin can damarı diye tabir ettiğimiz KOBİ’lerin finansmana erişimde yaşadığı zorlukları birlikte aşarak finansmana erişim imkânlarını arttırmak için onlara destek oluyoruz. 

“Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) desteği ile ilk yıl ödemesiz, ikinci yıldan itibaren 3 ayda bir ödemeli, toplam 3 yıl vadeli azami 50.000 TL’ye kadar faizsiz kredi ile de KOBİ’lerimizin ihtiyaçlarını gidermelerine destek oluyoruz. Kredi, KOSGEB tarafından “2017 Sıfır Faizli İşletme Kredisi Desteği Programı”na başvurusu onaylanmış KOBİ’ler tarafından kullanılabilmektedir. Bu faizsiz kredi fırsatından faydalanmak için KOSGEB’den onay almış olan tüm KOBİ’lerimizi DenizBank şubelerine bekliyoruz.


Sorun Teminatsa KGF Destekli Krediniz Deniz’de!

Denizbank Çanakkale Barbaros Şube Müdürü Mümtaz Dönmez  sözlerine şu şekilde devam etti;

Özellikle teminat sıkıntısı yaşayan ve bu sebeple finansmana erişimde zorlanan KOBİ’lere KGF kefil oluyor. KGF kefaleti ile KOBİ’lerin finansmana erişimi kolaylaşmakta ve bu durum ekonomi üzerinde olumlu bir etki yaratmaktadır. DenizBank olarak, KGF kefaletlerinden yararlanmak isteyen KOBİ’lerimize bu konuda uzman kadrolarımız ile hizmet vermekteyiz.  

KGF teminatlı kredilerden faydalanmak isteyen KOBİ’lerimiz, KGF yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaralarını 3280’e kısa mesaj olarak gönderebilir, en yakın DenizBank şubesine uğrayabilir veya www.adana escortbank.com’dan başvuru talep formu dsamsun rent a carrabilirler. Ayrıca DenizBank olarak 0212 355 10 55 numaralı Kredi Garanti Fonu (KGF) destek hattımız ile detaylı bilgi almak isteyen tüm müşterilerimize uzman kadromuz ile 7/24 destek olmaktayız.Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Covid-19 Balık Satışlarını da Vurdu
Covid-19 Balık Satışlarını da Vurdu
Gelibolu'daki Yazlıklarına Gelen Vatandaşlara Sağlık Kontrolü
Gelibolu'daki Yazlıklarına Gelen Vatandaşlara Sağlık Kontrolü